Przydatne artykuły

WPBakery – jak stworzyć własny widget dodający modal view?

W tym artykule dowiesz się jak stworzyć własny widget do WPBakery dodający modal view (wyskakujące okienko) do Twojej strony.

Elementor – jak stworzyć własny plugin dodający custom post

Tworzymy widget dodający custom post poprzez plugin kompatybilny z wtyczką Elementor – REDO JSComposer Additional. Dowiedz się jak to zrobić.

Własny plugin dodający widget do wtyczki Elementor

W tym artykule dowiesz się jak stworzyć plugin do wtyczki Elementor, dzięki któremu będziesz mógł dodać własny widget do listy widget’ów Elementora.

REDO JSComposer Additional – plugin dodający widget do WPBakery

Artykuł przedstawia w jaki sposób stworzyć plugin, który będzie dodawał własny widget do znanego page builder’a – WPBakery.

Własna wtyczka dodająca widget do pluginu WPBakery

Własna wtyczka dodająca widget do pluginu WPBakery – w tym artykule dowiesz się jak stworzyć własny plugin do znanego CMS – Wordpress.

Wpisy własnego typu – tworzenie listy z custom post type

Dowiedz się jak stworzyć widok listy zawierającej wpisy typu custom post w popularnym systemie zarządzania treścią – Wordpress.

Advanced Custom Fields – własne typy pól WordPress

W tym poradniku dowiesz się jak dodać własne typy pól dla Custom Post Type w Wordpress za pomocą pluginu Advanced Custom Fields.

Własny motyw WordPress – tworzenie motywu z underscore.me

W tym artykule dowiesz się jak stworzyć własny motyw w Wordpress przy pomocy strony https://underscores.me umożliwiającej stworzenie “pustego” motywu.

Tworzymy widok (template) dla custom post w WordPress

W tym poradniku dowiesz się jak stworzyć własny widok (template) dla custom post w popularnym systemie zarządzania treścią – Wordpress.