Przydatne artykuły

Narzędzie które ułatwia pracę z docker – warden, instalacja wordpressa

W tym artykule przedstawię jak w łatwy sposób zainstalować WordPress z dockerem przy pomocy narzędzia warden. Narzędzie to ułatwia nam pracę przy tworzeniu środowiska naszego projektu przygotowując wiele rzeczy za nas.

Instalacja WordPress i Docker z własną lokalną domeną

W tym artykule przedstawię jak w szybki i łatwy sposób, bez dodatkowych programów takich jak XAMPP czy WampServer – postawić lokalnie WordPress z własną domeną lokalną przy pomocy Docker.

Google Maps API – dodawanie wielu lokalizacji na mapie używając custom posts

W tym artykule przedstawimy w jaki sposób użyć Google Maps API, aby wyświetlić listę custom posts w postaci pinezek na mapie. Naszym zadaniem będzie stworzenie listy miejsc, którą zapiszemy w postaci custom post type jako podróż.

Jak dodać google maps iframe z wieloma lokalizacjami w WordPress

W tym artykule przedstawimy jak w szybki i prosty sposób dodać Google Maps iframe z wieloma lokalizacjami na swoją stronę internetową Wordpress.

Jak stworzyć filtr wczytujący custom post za pomocą AJAX w WordPress?

Przedstawiamy jak w łatwy i szybki sposób wczytać wpisy własnego typu (custom posts) za pomocą AJAX w Wordpress.

Jak stworzyć slider z custom post type w WordPress

W tym artykule opiszę jak od podstaw stworzyć własny slider w Wordpress. Slider będzie wyświetlał zawartość custom post type.

WPBakery – jak stworzyć własny widget dodający modal view?

W tym artykule dowiesz się jak stworzyć własny widget do WPBakery dodający modal view (wyskakujące okienko) do Twojej strony.

Elementor – jak stworzyć własny plugin dodający custom post

Tworzymy widget dodający custom post poprzez plugin kompatybilny z wtyczką Elementor – REDO JSComposer Additional. Dowiedz się jak to zrobić.

Własny plugin dodający widget do wtyczki Elementor

W tym artykule dowiesz się jak stworzyć plugin do wtyczki Elementor, dzięki któremu będziesz mógł dodać własny widget do listy widget’ów Elementora.

REDO JSComposer Additional – plugin dodający widget do WPBakery

Artykuł przedstawia w jaki sposób stworzyć plugin, który będzie dodawał własny widget do znanego page builder’a – WPBakery.