Outsourcing

Wzrastający Software House

PRACUJEMY DLA CIEBIE

Nasi najlepsi programiści, graficy i specjaliści od marketingu, są do Twojej dyspozycji. Pomożemy Tobie w realizacji Twojego projektu.

Oddani programiści

SPECJALIŚCI

Otrzymasz zespół wysokiej jakości ekspertów (programistów, grafików i marketerów), którzy będą pracować nad Twoim projektem.

Eksperci ds. Treści i mediów

KOMUNIKACJA MA KLUCZOWE ZNACZENIE

Nasi eksperci pomogą Ci poprawić widoczność w internecie i mediach społecznościowych. Opowiemy Twoją historię cyfrowemu światu.

ZLECIĆ PROJEKT FIRMIE ZEWNĘTRZNEJ

DOBRA JAKOŚĆ KODU

Zapewniamy dobrej jakości kod, nasi programiści są bardzo precyzyjnymi i dobrymi specjalistami, pozostawią czysty kod i dobrze skomentowany.

ETYKA PRACY

Nasz zespół ma ogromny szacunek dla klienta i projektu, nad którym pracujemy, na każdym etapie rozwoju jesteśmy na najwyższym poziomie współpracy.

OPROGRAMOWANIE WRAZ Z TESTAMI

Na każdym etapie projektu przeprowadzamy testy każdego możliwego przypadku, aby mieć pewność, że dostarczone oprogramowanie będzie działało bez zarzutu.

ROZSĄDNY BUDŻET

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszystko jest drogie, a jakość słaba, widzieliśmy, to w różnych krajach zachodnich, damy Ci dobrą ofertę, a jakość będzie taka sama jak w krajach zachodnich jeżeli nie lepsza.

ŁATWA KOMUNIKACJA

Omawiamy projekt, rozmawiamy o każdym aspekcie Twojego oprogramowania, jeśli nie jesteśmy pewni, czy raz jeszcze doprecyzowujemy, nie wykonujemy zadania bez pewności, jaki jest cel projektu.

WYSOKI POZIOM KOMPETENCJI

Nasi specjaliści mają wysoki poziom wykształcenia i bogate doświadczenie z różnych projektów, ich wiedza spełni wszystkie Twoje potrzeby.