Rozwiązania szyte na miarę

Moduły / Pluginy

Tworzenie rozwiązań dla WordPress i Magento

Nasz zespół programistów podejmi się każdego wyzwania, stworzy rozwiązanie na każdą potrzebę naszego Klienta.

Closed Loop Marketing

Oprogramowywanie prezentacji typu CLM

Wieloletnie doświadczenie w implementacji statystyk w prezentacjach typu Closed Loop Marketing dla aplikacji IZI firmy FarmaProm

Tworzenie Newsletterów

Design i implementacja

Tworzenie newsletterów dla topowych międzynarodowych firm farmacuetycznych dla leków RX oraz OTC.

Indywidualne podejście do każdego projektu

KONCEPT I IMPLEMENTACJA

Burza mózgów, koncept, konsultacje z Klientem, bezsenne noce, propozycja, tak przebiega proces tworzenia rowiązań szytych na miarę w naszej agencji. Projekt wychodzący spod naszej ręki jest dopieszczony od A do Z.

ETYKA PRACY

Potrzeby naszych Klientów zawsze stawiane są pierwszym miejscu. Wzajemny szacunek, i poszanowanie czasu są dla nas priorytetem.

OPROGRAMOWANIE WRAZ Z TESTAMI

Na każdym etapie projektu przeprowadzamy testy każdego możliwego przypadku, aby mieć pewność, że dostarczone oprogramowanie będzie działało bez zarzutu.

ROZSĄDNY BUDŻET

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszystko jest drogie, a jakość słaba, widzieliśmy, to w różnych krajach zachodnich, damy Ci dobrą ofertę, a jakość będzie taka sama jak w krajach zachodnich jeżeli nie lepsza.

ŁATWA KOMUNIKACJA

Omawiamy projekt, rozmawiamy o każdym aspekcie Twojego oprogramowania, jeśli nie jesteśmy pewni, czy raz jeszcze doprecyzowujemy, nie wykonujemy zadania bez pewności, jaki jest cel projektu.

WYSOKI POZIOM KOMPETENCJI

Nasi specjaliści mają wysoki poziom wykształcenia i bogate doświadczenie z różnych projektów, ich wiedza spełni wszystkie Twoje potrzeby.